JAE Electronics DAMA-15S-C-NM-2-F0
DAMA-15S-C-NM-2-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DAMA-15S-C-NM-2-F0
Brief Description
CONN DSUB 15POS
Datasheet Download
DAMA-15S-C-NM-2-F0.pdf
Availability of DAMA-15S-C-NM-2-F0
QUANTITY
DAMA-15S-C-NM-2-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DAMA-15S-C-NM-2-F0
Internal Part NumberEIS-DAMA-15S-C-NM-2-F0
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAMA-15S-C-NM-2-F0
Related LinksDAMA-15S-, DAMA-15S-C-NM-2-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DAMA-15S-C-NM-2-F0 Details Description
Related parts for DAMA-15S-C-NM-2-F0
RES SMD 390 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 51K OHM 0606 datasheet.pdf
SAHT F CRP 20-24 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
FRAME MALE SZE16 FOR 4MOD datasheet.pdf
RF VSSOP 1 FORM A datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.03V 500MW SOD80 datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 8 PORT datasheet.pdf
ST-5EP1N8AA400S datasheet.pdf
OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL R/A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS SKT datasheet.pdf