Bel Fuse Inc. DAMAE15STFO
DAMAE15STFO picture photo
Mfg. Part Number
DAMAE15STFO
Brief Description
DSUB 15 F CRIMP F0 CLIN TIN
Datasheet Download
DAMAE15STFO.pdf
Availability of DAMAE15STFO
QUANTITY
DAMAE15STFO Order Process
Ship out your order
Specifications of DAMAE15STFO
Internal Part NumberEIS-DAMAE15STFO
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAMAE15STFO
Related LinksDAMAE, DAMAE15STFO Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DAMAE15STFO Details Description
Related parts for DAMAE15STFO
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
MKR WIRE CLIP ON B/W 300 PC datasheet.pdf
UDOC FLASH DISK 2GB datasheet.pdf
STD WAVE-TY 316 MATERIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A 6UTDFN datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
FUSE M/V E-RATED 300E 15.5KV datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 20ppm 10pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 203 TYPE D 10POS datasheet.pdf