ITT Cannon, LLC DAMMP15SJ
DAMMP15SJ picture photo
Mfg. Part Number
DAMMP15SJ
Brief Description
DSUB 15 F PCB R/A G50 ZINC
Datasheet Download
DAMMP15SJ.pdf
Availability of DAMMP15SJ
QUANTITY
DAMMP15SJ Order Process
Ship out your order
Specifications of DAMMP15SJ
Internal Part NumberEIS-DAMMP15SJ
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAMMP15SJ
Related LinksDAMM, DAMMP15SJ Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DAMMP15SJ Details Description
Related parts for DAMMP15SJ
IC TXRX RS232 TRPL SHTDWN 18SOIC datasheet.pdf
CAP CER 13PF 50V R2H AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EYELET datasheet.pdf
THERMOSTAT 21.1DEG C SPST-NC 3A datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
RES 215 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf