JAE Electronics DAU-15P-F0R
DAU-15P-F0R picture photo
Mfg. Part Number
DAU-15P-F0R
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN DSUB 15POS
Datasheet Download
DAU-15P-F0R.pdf
Availability of DAU-15P-F0R
QUANTITY
DAU-15P-F0R Order Process
Ship out your order
Specifications of DAU-15P-F0R
Internal Part NumberEIS-DAU-15P-F0R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices 27/Jul/2015
Standard Package44
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAU-15P-F0R
Related LinksDAU-1, DAU-15P-F0R Datasheet, JAE Electronics Distributor
DAU-15P-F0R Details Description
Related parts for DAU-15P-F0R
SWITCH MINI SPDT .1A 60GF PCB datasheet.pdf
LOCKOUT KIT FOR ELECTRICIAN datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
RES SMD 68K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
TRANS LDMOS SOT1121B datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
PANEL TOUCH SCREEN TFT datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 38POS datasheet.pdf