Vishay/Beyschlag DB030088BH15138BG1
DB030088BH15138BG1 picture photo
Mfg. Part Number
DB030088BH15138BG1
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
CAP 10KV 150PF 20%
Datasheet Download
DB030088BH15138BG1.pdf
Availability of DB030088BH15138BG1
QUANTITY
DB030088BH15138BG1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DB030088BH15138BG1
Internal Part NumberEIS-DB030088BH15138BG1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DB030088BH15138BG1
Related LinksDB030088B, DB030088BH15138BG1 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
DB030088BH15138BG1 Details Description
Related parts for DB030088BH15138BG1
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
2.5MM,HSG,3POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf