ITT Cannon, LLC DBE25SUA197
DBE25SUA197 picture photo
Mfg. Part Number
DBE25SUA197
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 F PCB CLIN G TIN
Datasheet Download
DBE25SUA197.pdf
Availability of DBE25SUA197
QUANTITY
DBE25SUA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBE25SUA197
Internal Part NumberEIS-DBE25SUA197
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBE25SUA197
Related LinksDBE25, DBE25SUA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBE25SUA197 Details Description
Related parts for DBE25SUA197
RES SMD 2.26K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH ROLL SPST-NO 16A QC TERM datasheet.pdf
COD STIFT 6 TU datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1410 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 29.8 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
ECONOMY CABLE TIE, HOOK & LOOP, datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
FERRITE CHIP 1206 600 OHM datasheet.pdf