Vishay/Beyschlag DBF55280XD12238BJ1
DBF55280XD12238BJ1 picture photo
Mfg. Part Number
DBF55280XD12238BJ1
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
CAP 80KVP 1200PF 20%
Datasheet Download
DBF55280XD12238BJ1.pdf
Availability of DBF55280XD12238BJ1
QUANTITY
DBF55280XD12238BJ1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBF55280XD12238BJ1
Internal Part NumberEIS-DBF55280XD12238BJ1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBF55280XD12238BJ1
Related LinksDBF55280X, DBF55280XD12238BJ1 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
DBF55280XD12238BJ1 Details Description
Related parts for DBF55280XD12238BJ1
RES TEMP SENS 120 OHM 5% 1/10W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
OSC XO 12.288MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf
IC MCU ARM 512KB FLASH 208TFBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 305 TYPE A 21POS datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS 3.81MM GRN R/A datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf