ITT Cannon, LLC DBM25SA191
DBM25SA191 picture photo
Mfg. Part Number
DBM25SA191
Brief Description
DSUB 25 F SOD G30 ZINC
Datasheet Download
DBM25SA191.pdf
Availability of DBM25SA191
QUANTITY
DBM25SA191 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBM25SA191
Internal Part NumberEIS-DBM25SA191
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBM25SA191
Related LinksDBM25, DBM25SA191 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBM25SA191 Details Description
Related parts for DBM25SA191
RES SMD 681K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
DIODE MODULE 200V 40A D-55 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 20MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 290MA 680 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 750 OHM 1% 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 31POS PIN datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD datasheet.pdf
FILTER 3-TERM 300MHZ 100MA SMD datasheet.pdf
LM 5.08/180/18 BK datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS CABLE PIN datasheet.pdf
Connector Receptacle USB - mini AB 2.0 5 Position Panel Mount, Through Hole datasheet.pdf