JAE Electronics DBMA-25P-C-NM-2-F0
DBMA-25P-C-NM-2-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DBMA-25P-C-NM-2-F0
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN DSUB 25POS
Datasheet Download
DBMA-25P-C-NM-2-F0.pdf
Availability of DBMA-25P-C-NM-2-F0
QUANTITY
DBMA-25P-C-NM-2-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMA-25P-C-NM-2-F0
Internal Part NumberEIS-DBMA-25P-C-NM-2-F0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMA-25P-C-NM-2-F0
Related LinksDBMA-25P-, DBMA-25P-C-NM-2-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DBMA-25P-C-NM-2-F0 Details Description
Related parts for DBMA-25P-C-NM-2-F0
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 3.48K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SSR GN IP20 75A/240VAC DC INPUT datasheet.pdf
RES SMD 6.8K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 220MA 1 OHM TH datasheet.pdf
PROGRAMMING CONSOLE UNIT datasheet.pdf
3/16 INCH DL HST BLCK 200/6" PKG datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf
ELECT COND ACRYLIC 3/4"X5YDS datasheet.pdf
RES SMD 422K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf