JAE Electronics DBMA-25P-C-NM-F0
DBMA-25P-C-NM-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DBMA-25P-C-NM-F0
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN DSUB 25POS
Datasheet Download
DBMA-25P-C-NM-F0.pdf
Availability of DBMA-25P-C-NM-F0
QUANTITY
DBMA-25P-C-NM-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMA-25P-C-NM-F0
Internal Part NumberEIS-DBMA-25P-C-NM-F0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMA-25P-C-NM-F0
Related LinksDBMA-25P, DBMA-25P-C-NM-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DBMA-25P-C-NM-F0 Details Description
Related parts for DBMA-25P-C-NM-F0
IC DAC 12BIT MULT 20-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES SMD 6.49 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
4996-36 INSUL. PUNCH datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG ORANGE 5000' datasheet.pdf
UNI HD 25P LF datasheet.pdf
E(LIQI) AC SERVO MOTOR datasheet.pdf
MKP 2.2UF 5% 1600VDC DRAWING T6 datasheet.pdf