ITT Cannon, LLC DBMMD25SJA101
DBMMD25SJA101 picture photo
Mfg. Part Number
DBMMD25SJA101
Brief Description
DSUB 25 F PCB R/A G50 CAD
Datasheet Download
DBMMD25SJA101.pdf
Availability of DBMMD25SJA101
QUANTITY
DBMMD25SJA101 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMMD25SJA101
Internal Part NumberEIS-DBMMD25SJA101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMMD25SJA101
Related LinksDBMMD2, DBMMD25SJA101 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMMD25SJA101 Details Description
Related parts for DBMMD25SJA101
POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
MODULE DDR2 SDRAM 1GB 200SODIMM datasheet.pdf
RES 110K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M10 NYLON 95MM datasheet.pdf
OSCILLATOR SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES 430 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SLIDE, LINEAR WAY L, STANDARD datasheet.pdf
CAP FILM 1.1UF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf