ITT Cannon, LLC DBMMG25PJA101
DBMMG25PJA101 picture photo
Mfg. Part Number
DBMMG25PJA101
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 M PCB R/A G50 CAD
Datasheet Download
DBMMG25PJA101.pdf
Availability of DBMMG25PJA101
QUANTITY
DBMMG25PJA101 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMMG25PJA101
Internal Part NumberEIS-DBMMG25PJA101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMMG25PJA101
Related LinksDBMMG2, DBMMG25PJA101 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMMG25PJA101 Details Description
Related parts for DBMMG25PJA101
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 3A TO263-3 datasheet.pdf
DIE PIDG 69365 46110 22-16AWG datasheet.pdf
CAP CER 20PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AC datasheet.pdf
200W MOTOR 100V KEY SHAFT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 0.1 OHM 300W datasheet.pdf