ITT Cannon, LLC DBMP25SJA197
DBMP25SJA197 picture photo
Mfg. Part Number
DBMP25SJA197
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 F PCB R/A G TIN
Datasheet Download
DBMP25SJA197.pdf
Availability of DBMP25SJA197
QUANTITY
DBMP25SJA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMP25SJA197
Internal Part NumberEIS-DBMP25SJA197
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMP25SJA197
Related LinksDBMP25, DBMP25SJA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMP25SJA197 Details Description
Related parts for DBMP25SJA197
TERM BLOCK PCB 5.08MM 24POS OR datasheet.pdf
CONN AC RECEPT PANEL MNTG datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 10K OHM 5% AXL datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SPI/SRL 8CH 20LFCSP datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 9-36VIN 24VOUT datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
TRIMMER 200 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50OHM SOLDER datasheet.pdf