ITT Cannon, LLC DBMP25SR
DBMP25SR picture photo
Mfg. Part Number
DBMP25SR
Brief Description
DSUB 25 F PCB R/A G ZINC
Datasheet Download
DBMP25SR.pdf
Availability of DBMP25SR
QUANTITY
DBMP25SR Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMP25SR
Internal Part NumberEIS-DBMP25SR
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMP25SR
Related LinksDBMP, DBMP25SR Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMP25SR Details Description
Related parts for DBMP25SR
RES SMD 680 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES FUSE 1 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 49.14MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.355" 3MM 2LD datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
CABLE CONN TWIN 3POLE datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 3W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 142MA 8.9 OHM TH datasheet.pdf
PWR SUPPLY OUTPUT 0-320V 0-1.3A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf