ITT Cannon, LLC DBU25PAA
DBU25PAA picture photo
Mfg. Part Number
DBU25PAA
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 M PCB R/A STAMP G ZINC
Datasheet Download
DBU25PAA.pdf
Availability of DBU25PAA
QUANTITY
DBU25PAA Order Process
Ship out your order
Specifications of DBU25PAA
Internal Part NumberEIS-DBU25PAA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBU25PAA
Related LinksDBU2, DBU25PAA Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBU25PAA Details Description
Related parts for DBU25PAA
CONN SPADE 16-22 AWG #8 PIDG datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV DARL W/BASE 8DIP datasheet.pdf
VARISTOR 29.7V 1.2KA 2220 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT DL MULT 20SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN PRESSFIT 60POS DUAL .100 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 25V AXIAL datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 100GHZ 120KM datasheet.pdf