Bel Fuse Inc. DCDM-21S6E5-18.0K
DCDM-21S6E5-18.0K picture photo
Mfg. Part Number
DCDM-21S6E5-18.0K
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
MICRO 21 SKT 18" RBW JACKS
Datasheet Download
DCDM-21S6E5-18.0K.pdf
Availability of DCDM-21S6E5-18.0K
QUANTITY
DCDM-21S6E5-18.0K Order Process
Ship out your order
Specifications of DCDM-21S6E5-18.0K
Internal Part NumberEIS-DCDM-21S6E5-18.0K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCDM-21S6E5-18.0K
Related LinksDCDM-21S, DCDM-21S6E5-18.0K Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCDM-21S6E5-18.0K Details Description
Related parts for DCDM-21S6E5-18.0K
CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
EMULATOR LAN INTERFACE datasheet.pdf
TRANSISTOR RF POWER SOT445C datasheet.pdf
RES SMD 2.94 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 4V 20% 0805 datasheet.pdf
CONN SHROUDED PWR HEADER 30POS datasheet.pdf
MINI SERIAL ATTCHED SCSI CONNECT datasheet.pdf
IC PFC CTRLR CCM 10MSOP datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf