Bel Fuse Inc. DCDM-21S6E5-18.0S
DCDM-21S6E5-18.0S picture photo
Mfg. Part Number
DCDM-21S6E5-18.0S
Brief Description
MIC 21 S 18" RBW JACKS
Datasheet Download
DCDM-21S6E5-18.0S.pdf
Availability of DCDM-21S6E5-18.0S
QUANTITY
DCDM-21S6E5-18.0S Order Process
Ship out your order
Specifications of DCDM-21S6E5-18.0S
Internal Part NumberEIS-DCDM-21S6E5-18.0S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCDM-21S6E5-18.0S
Related LinksDCDM-21S, DCDM-21S6E5-18.0S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCDM-21S6E5-18.0S Details Description
Related parts for DCDM-21S6E5-18.0S
RES SMD 137K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC 12-BIT GEN/CHKER 16SOEIAJ datasheet.pdf
OSC VCO 1896-1924MHZ SMD .5X.5" datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 datasheet.pdf
CONN RCPT 11 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
30MM X 30MM 1=25/PK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
20W DC/DC CONV 1"X1" 1.6KV datasheet.pdf