ITT Cannon, LLC DCM25W3SA
DCM25W3SA picture photo
Mfg. Part Number
DCM25W3SA
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
COMBO-D
Datasheet Download
DCM25W3SA.pdf
Availability of DCM25W3SA
QUANTITY
DCM25W3SA Order Process
Ship out your order
Specifications of DCM25W3SA
Internal Part NumberEIS-DCM25W3SA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCM25W3SA
Related LinksDCM2, DCM25W3SA Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DCM25W3SA Details Description
Related parts for DCM25W3SA
IC REG LDO 2.5V 0.1A 5USMD datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 28POS STR datasheet.pdf
LABEL POLY WHITE 31.8X6.4MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 30X6MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP datasheet.pdf