JAE Electronics DCMA-37S-C-NM-2-F0
DCMA-37S-C-NM-2-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DCMA-37S-C-NM-2-F0
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB 37POS
Datasheet Download
DCMA-37S-C-NM-2-F0.pdf
Availability of DCMA-37S-C-NM-2-F0
QUANTITY
DCMA-37S-C-NM-2-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DCMA-37S-C-NM-2-F0
Internal Part NumberEIS-DCMA-37S-C-NM-2-F0
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCMA-37S-C-NM-2-F0
Related LinksDCMA-37S-, DCMA-37S-C-NM-2-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DCMA-37S-C-NM-2-F0 Details Description
Related parts for DCMA-37S-C-NM-2-F0
CONN HEADER .100 DUAL STR 32POS datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE datasheet.pdf
CABLE MCX-RA/MCX-RA 24" RG-316DS datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.437" (11.10mm) datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 80MA 250VAC RAD datasheet.pdf
RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM R-TAB datasheet.pdf
350 TB SOCKET VERTICAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 50W datasheet.pdf