Murata Electronics North America DD104-63B471K50/CK45B1H
DD104-63B471K50/CK45B1H picture photo
Mfg. Part Number
DD104-63B471K50/CK45B1H
Datasheet Download
DD104-63B471K50/CK45B1H.pdf
Availability of DD104-63B471K50/CK45B1H
QUANTITY
DD104-63B471K50/CK45B1H Order Process
Ship out your order
Specifications of DD104-63B471K50/CK45B1H
Internal Part NumberEIS-DD104-63B471K50/CK45B1H
Delivery TimeIn stock, ship DD104-63B471K50/CK45B1H today.
SeriesDD104-63B471K
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DD104-63B471K50/CK45B1H
MURATA Product CategoryMURATA Components
DD104-63B471K50/CK45B1H Details Description
Related parts for DD104-63B471K50/CK45B1H
IC MCU 8BIT 8KB OTP 44MQFP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
FILTER LINE RFI COMPACT .250 3A datasheet.pdf
CONN PLUG 0.5MM 80POS SMD R/A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 90A TO252-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
FILTER GEN PURPOSE 3A FASTON datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED XBD RD/ORN 615LM 87.4LM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
ATTENUATOR 6 DB DC 40GHZ datasheet.pdf