Murata Electronics North America DD104-63CH040C50/CC45CH1H
DD104-63CH040C50/CC45CH1H picture photo
Mfg. Part Number
DD104-63CH040C50/CC45CH1H
Datasheet Download
DD104-63CH040C50/CC45CH1H.pdf
Availability of DD104-63CH040C50/CC45CH1H
QUANTITY
DD104-63CH040C50/CC45CH1H Order Process
Ship out your order
Specifications of DD104-63CH040C50/CC45CH1H
Internal Part NumberEIS-DD104-63CH040C50/CC45CH1H
Delivery TimeIn stock, ship DD104-63CH040C50/CC45CH1H today.
SeriesDD104-63CH040C5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DD104-63CH040C50/CC45CH1H
MURATA Product CategoryMURATA Components
DD104-63CH040C50/CC45CH1H Details Description
Related parts for DD104-63CH040C50/CC45CH1H
RES SMD 243 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CARDEDGE 24POS DL .156 GREEN PCB datasheet.pdf
SWITCH HEX ROTARY DIP R/A 50V datasheet.pdf
RES SMD 576K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8TSSOP datasheet.pdf
RES 64.9 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
LED DURIS E5 WARM WHT 3000K 4SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8MH 60MA 100 OHM TH datasheet.pdf