ITT Cannon, LLC DDM50SNMBK52
DDM50SNMBK52 picture photo
Mfg. Part Number
DDM50SNMBK52
Brief Description
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Datasheet Download
DDM50SNMBK52.pdf
Availability of DDM50SNMBK52
QUANTITY
DDM50SNMBK52 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDM50SNMBK52
Internal Part NumberEIS-DDM50SNMBK52
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDM50SNMBK52
Related LinksDDM50S, DDM50SNMBK52 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDM50SNMBK52 Details Description
Related parts for DDM50SNMBK52
IC SRAM 256KBIT 15NS 28DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 90POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CAP CER 10PF 630V NP0 1210 datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
LED WHITE DIFFUSED 1206 SMD datasheet.pdf
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG datasheet.pdf
RES 27.4 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 70.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 1A 16-DIP datasheet.pdf
CONN IDC HEADER 0.079 14 POS datasheet.pdf