JAE Electronics DDMA-50P-C-NM-2
DDMA-50P-C-NM-2 picture photo
Mfg. Part Number
DDMA-50P-C-NM-2
Brief Description
CONN DSUB 50POS
Datasheet Download
DDMA-50P-C-NM-2.pdf
Availability of DDMA-50P-C-NM-2
QUANTITY
DDMA-50P-C-NM-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMA-50P-C-NM-2
Internal Part NumberEIS-DDMA-50P-C-NM-2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMA-50P-C-NM-2
Related LinksDDMA-50, DDMA-50P-C-NM-2 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DDMA-50P-C-NM-2 Details Description
Related parts for DDMA-50P-C-NM-2
RES SMD 20 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC EEPROM 128KBIT 400KHZ 8MAP datasheet.pdf
WZAF 120 FOR WFF 120 datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 8X1 28SSOP datasheet.pdf
RES SMD 84.5 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
ANT DIRECT MIMO 36" RP SMA MALE datasheet.pdf
MICROPHONE datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf