ITT Cannon, LLC DDMM24X7PM
DDMM24X7PM picture photo
Mfg. Part Number
DDMM24X7PM
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
COMBO-D PCB
Datasheet Download
DDMM24X7PM.pdf
Availability of DDMM24X7PM
QUANTITY
DDMM24X7PM Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMM24X7PM
Internal Part NumberEIS-DDMM24X7PM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMM24X7PM
Related LinksDDMM2, DDMM24X7PM Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMM24X7PM Details Description
Related parts for DDMM24X7PM
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10V 20% 0805 datasheet.pdf
CAP CER 150PF 300V 1111 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 2.4W MONO D 9WLCSP datasheet.pdf
IC FM RADIO TUNER 24SSOP datasheet.pdf
KIT PANEL ANT 7X6 12DBI RSMA datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 5VOUT 100W datasheet.pdf
CONN DUST CAP FOR MOD RJ45 ADAPT datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 15V 2711 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf