ITT Cannon, LLC DDMP24X7PJK127
DDMP24X7PJK127 picture photo
Mfg. Part Number
DDMP24X7PJK127
Brief Description
DSUB 24W7 M PCB R/A G30 TIN
Datasheet Download
DDMP24X7PJK127.pdf
Availability of DDMP24X7PJK127
QUANTITY
DDMP24X7PJK127 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMP24X7PJK127
Internal Part NumberEIS-DDMP24X7PJK127
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMP24X7PJK127
Related LinksDDMP24X, DDMP24X7PJK127 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMP24X7PJK127 Details Description
Related parts for DDMP24X7PJK127
RELAY OPTO AC/DC 400V 30MA 4-SOP datasheet.pdf
SWITCH DIP ROCKER 6POS 24V datasheet.pdf
RES SMD 453K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN BOOT FOR BNC, N, TNC, UHF datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 5.5V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23 datasheet.pdf
RES 6.19 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf