ITT Cannon, LLC DDMV24H7SNA101
DDMV24H7SNA101 picture photo
Mfg. Part Number
DDMV24H7SNA101
Brief Description
DSUB 24H7 F PCB G HP CAD
Datasheet Download
DDMV24H7SNA101.pdf
Availability of DDMV24H7SNA101
QUANTITY
DDMV24H7SNA101 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMV24H7SNA101
Internal Part NumberEIS-DDMV24H7SNA101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMV24H7SNA101
Related LinksDDMV24H, DDMV24H7SNA101 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMV24H7SNA101 Details Description
Related parts for DDMV24H7SNA101
JFET N-CH 35V 625MW TO92 datasheet.pdf
CONN HDR BREAKAWAY 40POS RA .100 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 5A TO220FI datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
CABLE CLAMP & SHIELD ADAPTER datasheet.pdf
Connector Receptacle 54 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
LED COB CXA2530 5000K WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.0051UF RADIAL datasheet.pdf