FFF DDPL50S565GTLF
DDPL50S565GTLF picture photo
Mfg. Part Number
DDPL50S565GTLF
Brief Description
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Through Hole, Right Angle Solder
Datasheet Download
DDPL50S565GTLF.pdf
Availability of DDPL50S565GTLF
QUANTITY
DDPL50S565GTLF Order Process
Ship out your order
Specifications of DDPL50S565GTLF
Internal Part NumberEIS-DDPL50S565GTLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
SeriesDP
PackagingBulk
Connector StyleD-Sub
Connector TypeReceptacle, Female Sockets
Contact TypeSignal
Mounting TypeThrough Hole, Right Angle
Flange FeatureBoard Side (M3)
TerminationSolder
FeaturesBoard Lock
Shell Material, FinishSteel, Tin Plated
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
Ingress Protection-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Voltage Rating-
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDPL50S565GTLF
Related LinksDDPL50S, DDPL50S565GTLF Datasheet, FFF Distributor
DDPL50S565GTLF Details Description
Related parts for DDPL50S565GTLF
KIT FUSE FST SLIM 0603 LEAD FREE datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 3.81MM 2POS PCB datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX datasheet.pdf
FIXED IND 1.1NH 420MA 120 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
RES 301K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.5V 60W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A datasheet.pdf
CAP FILM 1.8UF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf