ITT Cannon, LLC DEMA15SK52
DEMA15SK52 picture photo
Mfg. Part Number
DEMA15SK52
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 15 F CRIMP HD G50 GOLD
Datasheet Download
DEMA15SK52.pdf
Availability of DEMA15SK52
QUANTITY
DEMA15SK52 Order Process
Ship out your order
Specifications of DEMA15SK52
Internal Part NumberEIS-DEMA15SK52
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DEMA15SK52
Related LinksDEMA1, DEMA15SK52 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DEMA15SK52 Details Description
Related parts for DEMA15SK52
IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-SOIC datasheet.pdf
RES 1.25K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.4A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
ANT CHIP WIMAX TRI-BAND datasheet.pdf
RES SMD 8.2K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 95MHZ RRO 16TSSOP datasheet.pdf
RES 47 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
FLAT FO JUMP.CAB.ASS-10M 2X SC D datasheet.pdf
OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf