JAE Electronics DF02R050NA3
DF02R050NA3 picture photo
Mfg. Part Number
DF02R050NA3
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
50 PIN RECEPTACLE 1.27MM I/O CON
Datasheet Download
DF02R050NA3.pdf
Availability of DF02R050NA3
QUANTITY
DF02R050NA3 Order Process
Ship out your order
Specifications of DF02R050NA3
Internal Part NumberEIS-DF02R050NA3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DF02R050NA3
Related LinksDF02R, DF02R050NA3 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DF02R050NA3 Details Description
Related parts for DF02R050NA3
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
EVALUATION MODULE FOR TPA6020A2 datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 150V 0606 datasheet.pdf
IC CLOCK GEN 3-PLL EEPROM 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V C0G RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 48.7 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 365 OHM 1% 10W datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf