JAE Electronics DF02R050NA3
DF02R050NA3 picture photo
Mfg. Part Number
DF02R050NA3
Manufacturer
Product Category
D-Shaped Connectors - Centronics
Brief Description
50 PIN RECEPTACLE 1.27MM I/O CON
Datasheet Download
DF02R050NA3.pdf
Availability of DF02R050NA3
QUANTITY
DF02R050NA3 Order Process
Ship out your order
Specifications of DF02R050NA3
Internal Part NumberEIS-DF02R050NA3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Shaped Connectors - Centronics
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DF02R050NA3
Related LinksDF02R, DF02R050NA3 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DF02R050NA3 Details Description
Related parts for DF02R050NA3
CAP POLYMER 220UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
IC ZNEO MCU FLASH 128K 68PLCC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE A 12 CKTS LGT 203 datasheet.pdf
IC FPGA 64 I/O 100FPBGA datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 3SKT SLD CUP datasheet.pdf
LED LUXEON WARM WHITE 2700K 4SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
ICL 5 OHM 15% 12A datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 10W datasheet.pdf