Hirose Electric Co Ltd DF21-30P-0.6SD-GND(05)
DF21-30P-0.6SD-GND(05) picture photo
Mfg. Part Number
DF21-30P-0.6SD-GND(05)
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
CONN PLUG 30POS
Datasheet Download
DF21-30P-0.6SD-GND(05).pdf
Availability of DF21-30P-0.6SD-GND(05)
QUANTITY
DF21-30P-0.6SD-GND(05) Order Process
Ship out your order
Specifications of DF21-30P-0.6SD-GND(05)
Internal Part NumberEIS-DF21-30P-0.6SD-GND(05)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesDF21
Accessory TypeShell
Number of Positions30
For Use With/Related ProductsDF21 Series
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DF21-30P-0.6SD-GND(05)
Related LinksDF21-30P-0., DF21-30P-0.6SD-GND(05) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DF21-30P-0.6SD-GND(05) Details Description
Related parts for DF21-30P-0.6SD-GND(05)
RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 3/8" CERMET TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES SMD 124K OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH datasheet.pdf