Murata Electronics North America DFC32R44P084LHAA-TA1005
DFC32R44P084LHAA-TA1005 picture photo
Mfg. Part Number
DFC32R44P084LHAA-TA1005
Datasheet Download
DFC32R44P084LHAA-TA1005.pdf
Availability of DFC32R44P084LHAA-TA1005
QUANTITY
DFC32R44P084LHAA-TA1005 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFC32R44P084LHAA-TA1005
Internal Part NumberEIS-DFC32R44P084LHAA-TA1005
Delivery TimeIn stock, ship DFC32R44P084LHAA-TA1005 today.
SeriesDFC32R44P084L
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFC32R44P084LHAA-TA1005
MURATA Product CategoryMURATA Components
DFC32R44P084LHAA-TA1005 Details Description
Related parts for DFC32R44P084LHAA-TA1005
SWITCH PUSH DPST 10A 110V datasheet.pdf
IC UART QUAD W/FIFO 52-PLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
IC REG LDO 2.9V 0.2A 6XSON datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPST datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125" datasheet.pdf
96SC C400 3C 0.81MM 0.5KG .032" datasheet.pdf
I/O CONN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 504W datasheet.pdf