Murata Electronics North America DFC3R947P025HHB-TA2110
DFC3R947P025HHB-TA2110 picture photo
Mfg. Part Number
DFC3R947P025HHB-TA2110
Datasheet Download
DFC3R947P025HHB-TA2110.pdf
Availability of DFC3R947P025HHB-TA2110
QUANTITY
DFC3R947P025HHB-TA2110 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFC3R947P025HHB-TA2110
Internal Part NumberEIS-DFC3R947P025HHB-TA2110
Delivery TimeIn stock, ship DFC3R947P025HHB-TA2110 today.
SeriesDFC3R947P025H
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFC3R947P025HHB-TA2110
MURATA Product CategoryMURATA Components
DFC3R947P025HHB-TA2110 Details Description
Related parts for DFC3R947P025HHB-TA2110
IC OPAMP DUAL HI-SPD LP 8VSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V X8R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-20V datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 1% 1/32W 01005 datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 4-INPUT 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 35POS THRUHL datasheet.pdf
CAP FILM 0.0027 UF 5 % 2KVDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf