Murata Electronics North America DFCB32G45LBJAA-RB3
DFCB32G45LBJAA-RB3 picture photo
Mfg. Part Number
DFCB32G45LBJAA-RB3
Datasheet Download
DFCB32G45LBJAA-RB3.pdf
Availability of DFCB32G45LBJAA-RB3
QUANTITY
DFCB32G45LBJAA-RB3 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFCB32G45LBJAA-RB3
Internal Part NumberEIS-DFCB32G45LBJAA-RB3
Delivery TimeIn stock, ship DFCB32G45LBJAA-RB3 today.
SeriesDFCB32G45L
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFCB32G45LBJAA-RB3
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDFCB32G45, DFCB32G45LBJAA-RB3 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DFCB32G45LBJAA-RB3 Details Description
Related parts for DFCB32G45LBJAA-RB3
CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD datasheet.pdf
IC COMPARATOR QUAD MCRPWR 14SOIC datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 0402 datasheet.pdf
RES SMD 2.87K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 2.55M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SYSTEM MON 10BIT 4CH 10-UMAX datasheet.pdf
GROUNDING KIT 7CIR 2-14WIRE datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 9MM datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS INLINE PINS datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 10A 5DFN datasheet.pdf