Murata Electronics North America DFCH3947MHDJAA-RF1
DFCH3947MHDJAA-RF1 picture photo
Mfg. Part Number
DFCH3947MHDJAA-RF1
Manufacturer
Product Category
RF Filters
Brief Description
SIGNAL CONDITIONING 947MHZ
Datasheet Download
DFCH3947MHDJAA-RF1.pdf
Availability of DFCH3947MHDJAA-RF1
QUANTITY
DFCH3947MHDJAA-RF1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFCH3947MHDJAA-RF1
Internal Part NumberEIS-DFCH3947MHDJAA-RF1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Filters
FamilyRF Filters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DFCH3947MHDJAA-RF1
Related LinksDFCH3947M, DFCH3947MHDJAA-RF1 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DFCH3947MHDJAA-RF1 Details Description
Related parts for DFCH3947MHDJAA-RF1
CONN HEADER 13POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 3/4"X 36YD datasheet.pdf
Crystal 36.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
10P MTA156 CONN ASSY 18AWG ORA datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR LMX25312080 datasheet.pdf
RES 1.58 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 28POS datasheet.pdf
10G DWDM TOSA 40KM datasheet.pdf
CIR 55C 55#16 SKT PLUG datasheet.pdf
CAP CER 47PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf