Hirose Electric Co Ltd DH32B-27S/CU-MP(61)
DH32B-27S/CU-MP(61) picture photo
Mfg. Part Number
DH32B-27S/CU-MP(61)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
CRIMPING DIE 27 POS
Datasheet Download
DH32B-27S/CU-MP(61).pdf
Availability of DH32B-27S/CU-MP(61)
QUANTITY
DH32B-27S/CU-MP(61) Order Process
Ship out your order
Specifications of DH32B-27S/CU-MP(61)
Internal Part NumberEIS-DH32B-27S/CU-MP(61)
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
SeriesDH32B
Accessory TypeCrimp Head Components
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DH32B-27S/CU-MP(61)
Related LinksDH32B-27S, DH32B-27S/CU-MP(61) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DH32B-27S/CU-MP(61) Details Description
Related parts for DH32B-27S/CU-MP(61)
IC BATTERY MANAGER 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
EVALUATION MODULE FOR TLC5940 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 2.5KV NP0 1808 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2V 35W datasheet.pdf
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN datasheet.pdf
POT 220K OHM 1/4W CARBON LINEAR datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf