ASSMANN WSW Components DK-1511-050/B
DK-1511-050/B picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-050/B
Brief Description
CABLE RJ45 CAT5E W/BOOT 50' BLU
Datasheet Download
DK-1511-050/B.pdf
Availability of DK-1511-050/B
QUANTITY
DK-1511-050/B Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-050/B
Internal Part NumberEIS-DK-1511-050/B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Digitus® Products
Standard Package25
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorBlue
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-050/B
Related LinksDK-151, DK-1511-050/B Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-050/B Details Description
Related parts for DK-1511-050/B
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V datasheet.pdf
RES SMD 115 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 10.5K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 0.36 OHM 5% AXL datasheet.pdf
IC SEC SIDE SYNC RECT DRV 8SOIC datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
8POS PLUG PNL MNT 14-16 W/GSKT datasheet.pdf
IDC HEADER .100" 50POS datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf