ASSMANN WSW Components DK-1511-100/G
DK-1511-100/G picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-100/G
Brief Description
CBLE RJ45 CAT5E W/BOOT 100' GRY
Datasheet Download
DK-1511-100/G.pdf
Availability of DK-1511-100/G
QUANTITY
DK-1511-100/G Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-100/G
Internal Part NumberEIS-DK-1511-100/G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Digitus® Products
Standard Package12
Length100' (30.5m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-100/G
Related LinksDK-151, DK-1511-100/G Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-100/G Details Description
Related parts for DK-1511-100/G
CONN HEADER 2MM SNGL STR 27POS datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 20-QFN datasheet.pdf
RES 500K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
LIGHT PIPE CABLE 30CM SELFCUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT datasheet.pdf
AVM3(FS) SNAP ACTON SWITCH datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
TERMINAL TRACK datasheet.pdf
350MM EURO HEAD RA DUAL ROW 11C datasheet.pdf
OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf