ASSMANN WSW Components DK-1511-26-003/G
DK-1511-26-003/G picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-26-003/G
Brief Description
CABLE CAT5E W/BOOT 3' GREY
Datasheet Download
DK-1511-26-003/G.pdf
Availability of DK-1511-26-003/G
QUANTITY
DK-1511-26-003/G Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-26-003/G
Internal Part NumberEIS-DK-1511-26-003/G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Length3.00' (914.4mm)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-26-003/G
Related LinksDK-1511-, DK-1511-26-003/G Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-26-003/G Details Description
Related parts for DK-1511-26-003/G
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 150PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 96KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN datasheet.pdf
RES SMD 52.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CUTTING BLADE datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf