ASSMANN WSW Components DK-1511-26-010/WH
DK-1511-26-010/WH picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-26-010/WH
Brief Description
CABLE CAT5E W/BOOT 10' WHITE
Datasheet Download
DK-1511-26-010/WH.pdf
Availability of DK-1511-26-010/WH
QUANTITY
DK-1511-26-010/WH Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-26-010/WH
Internal Part NumberEIS-DK-1511-26-010/WH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-26-010/WH
Related LinksDK-1511-, DK-1511-26-010/WH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-26-010/WH Details Description
Related parts for DK-1511-26-010/WH
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SENSOR TEMP/CONTROLLER 8SOIC datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 11.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ANT WHIP MC 5/8 406-430MHZ datasheet.pdf
HOOK-UP 26AWG RED 5000' datasheet.pdf
SENSOR VR 10-14MM 0.7MM SPOT datasheet.pdf