ASSMANN WSW Components DK-1511-26-100/WH
DK-1511-26-100/WH picture photo
Mfg. Part Number
DK-1511-26-100/WH
Brief Description
CABLE CAT5E W/BOOT 100' WHITE
Datasheet Download
DK-1511-26-100/WH.pdf
Availability of DK-1511-26-100/WH
QUANTITY
DK-1511-26-100/WH Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1511-26-100/WH
Internal Part NumberEIS-DK-1511-26-100/WH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package12
Length100' (30.5m)
ShieldingUnshielded
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1511-26-100/WH
Related LinksDK-1511-, DK-1511-26-100/WH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1511-26-100/WH Details Description
Related parts for DK-1511-26-100/WH
Crystal 32.7680MHz 50ppm 18pF 100 Ohm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
LED COOL WHITE DIFFUSED 0603 SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 20 OHM 5% AXL datasheet.pdf
CONN JACK STEREO 4POS 3.5MM SMD datasheet.pdf
RES 0.44 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM DO221AC datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 78 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf