ASSMANN WSW Components DK-1611-020/G
DK-1611-020/G picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-020/G
Brief Description
CABLE RJ45 CAT6 W/BOOT 20' GRAY
Datasheet Download
DK-1611-020/G.pdf
Availability of DK-1611-020/G
QUANTITY
DK-1611-020/G Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-020/G
Internal Part NumberEIS-DK-1611-020/G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductAssmann - Digitus® Products
Standard Package50
Length20.0' (6.10m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-020/G
Related LinksDK-161, DK-1611-020/G Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-020/G Details Description
Related parts for DK-1611-020/G
IC LINE RCVR RS485 QUAD 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 66.5 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
BUTTON FOR SWES AND INDICATORS datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.8VOUT 75W datasheet.pdf