Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-61-15.0-01-V
IELK1-1-61-15.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-61-15.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
Datasheet Download
IELK1-1-61-15.0-01-V.pdf
Availability of IELK1-1-61-15.0-01-V
QUANTITY
IELK1-1-61-15.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-61-15.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-61-15.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-61-15.0-01-V
Related LinksIELK1-1-61, IELK1-1-61-15.0-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-61-15.0-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1-61-15.0-01-V
FIXED IND 3.3UH 11A 5.7 MOHM SMD datasheet.pdf
IC CPLD 512MC 20NS 292BGA datasheet.pdf
TVS DIODE 8.1VWM 15VC SMPC datasheet.pdf
CONN TERM BLK 3POS 5MM R/A BK datasheet.pdf
FUSE TRI-PULLER ACS datasheet.pdf
CABLE 6COND 18AWG GRAY 2500' datasheet.pdf
1.27MM PF HDR SMT NRBLB RL SN datasheet.pdf
RES 79.6 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC datasheet.pdf