ASSMANN WSW Components DK-1611-26-010/BL
DK-1611-26-010/BL picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-26-010/BL
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 10' BLACK
Datasheet Download
DK-1611-26-010/BL.pdf
Availability of DK-1611-26-010/BL
QUANTITY
DK-1611-26-010/BL Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-26-010/BL
Internal Part NumberEIS-DK-1611-26-010/BL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Length10.0' (3.05m)
ShieldingUnshielded
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-26-010/BL
Related LinksDK-1611-, DK-1611-26-010/BL Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-26-010/BL Details Description
Related parts for DK-1611-26-010/BL
INSERT MALE 5POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
RES MO 2W 30K OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 24KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
RES 0.15 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
WRMNT PLUG CONN 30 CONT CLOSED E datasheet.pdf
21+21 WAY M VERT 4.5 TAIL WOJS datasheet.pdf
CGRID VT SLOTTED HDR TIN 42CKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf