ASSMANN WSW Components DK-1611-26-015/G
DK-1611-26-015/G picture photo
Mfg. Part Number
DK-1611-26-015/G
Brief Description
CABLE CAT6 W/BOOT 15' GREY
Datasheet Download
DK-1611-26-015/G.pdf
Availability of DK-1611-26-015/G
QUANTITY
DK-1611-26-015/G Order Process
Ship out your order
Specifications of DK-1611-26-015/G
Internal Part NumberEIS-DK-1611-26-015/G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Length15.0' (4.57m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DK-1611-26-015/G
Related LinksDK-1611-, DK-1611-26-015/G Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
DK-1611-26-015/G Details Description
Related parts for DK-1611-26-015/G
IDC CABLE-AKN14A/ AE14G / APK14A datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS DUAL R/A PCB datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 6TDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
BLZP 5.00/24/180F SN BK BX datasheet.pdf
PAC-M340-RV24-V2 CBL ASSY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf