TE Connectivity Deutsch Connectors DL60R22-32P7-6106-LC
DL60R22-32P7-6106-LC picture photo
Mfg. Part Number
DL60R22-32P7-6106-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS PIN
Datasheet Download
DL60R22-32P7-6106-LC.pdf
Availability of DL60R22-32P7-6106-LC
QUANTITY
DL60R22-32P7-6106-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DL60R22-32P7-6106-LC
Internal Part NumberEIS-DL60R22-32P7-6106-LC
Fastening TypeBayonet Lock
Orientation7
Shell Material, FinishAluminum, Nickel Plated, Electroless
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DL60R22-32P7-6106-LC
DL60R22-32P7-6106-LC Details Description
Related parts for DL60R22-32P7-6106-LC
JUMPER-H1506TR/A3049S/X 10" datasheet.pdf
RES SMD 226K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125 EXTEND datasheet.pdf
RES 680K OHM 1/4W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V 1.5W DO213AB datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC VERT GRN 11A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 48POS INLINE SKT datasheet.pdf