Murata Electronics North America DLP11TN121SL2L
DLP11TN121SL2L picture photo
Mfg. Part Number
DLP11TN121SL2L
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
DLP11TN121SL2L.pdf
Availability of DLP11TN121SL2L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DLP11TN121SL2L Order Process
Ship out your order
Specifications of DLP11TN121SL2L
Internal Part NumberEIS-DLP11TN121SL2L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship DLP11TN121SL2L today.
SeriesDLP11TN1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DLP11TN121SL2L
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDLP11TN, DLP11TN121SL2L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DLP11TN121SL2L Details Description
Related parts for DLP11TN121SL2L
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 640MA 130 MOHM datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf