Finisar Corporation DM80-01-3-8950-3-LC
DM80-01-3-8950-3-LC picture photo
Mfg. Part Number
DM80-01-3-8950-3-LC
Manufacturer
Product Category
Laser Diodes
Brief Description
MOD LASER DWDM 8X50GHZ 120KM
Datasheet Download
DM80-01-3-8950-3-LC.pdf
Availability of DM80-01-3-8950-3-LC
QUANTITY
DM80-01-3-8950-3-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of DM80-01-3-8950-3-LC
Internal Part NumberEIS-DM80-01-3-8950-3-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyLaser Diodes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DM80-01-3-8950-3-LC
Related LinksDM80-01-3, DM80-01-3-8950-3-LC Datasheet, Finisar Corporation Distributor
DM80-01-3-8950-3-LC Details Description
Related parts for DM80-01-3-8950-3-LC
IC 4.55V SUPPLY MONITOR SOT-89 datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE GP 1.25KV 1.75A DO204 datasheet.pdf
FUSE LINKS FOR RLN 250V 300A datasheet.pdf
RES 176K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
SS TIMR ON DLY, .9S, 110VAC/DC datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf