Hirose Electric Co Ltd DN230-28GP
DN230-28GP picture photo
Mfg. Part Number
DN230-28GP
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOLING
Datasheet Download
DN230-28GP.pdf
Availability of DN230-28GP
QUANTITY
DN230-28GP Order Process
Ship out your order
Specifications of DN230-28GP
Internal Part NumberEIS-DN230-28GP
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DN230-28GP
Related LinksDN230, DN230-28GP Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DN230-28GP Details Description
Related parts for DN230-28GP
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 28V 168W datasheet.pdf