Omron Automation & Safety DRT2-ID16-1
DRT2-ID16-1 picture photo
Mfg. Part Number
DRT2-ID16-1
Manufacturer
Product Category
Sensor Interface - Junction Blocks
Brief Description
SMART SLAVE 16 PT IN PNP
Datasheet Download
DRT2-ID16-1.pdf
Availability of DRT2-ID16-1
QUANTITY
DRT2-ID16-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DRT2-ID16-1
Internal Part NumberEIS-DRT2-ID16-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilySensor Interface - Junction Blocks
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DRT2-ID16-1
Related LinksDRT2-, DRT2-ID16-1 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
DRT2-ID16-1 Details Description
Related parts for DRT2-ID16-1
SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN HOOD THRU TYPE PG16 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 4POS datasheet.pdf
IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf